"Czy to bramka sezonu?". Wykonał rzut z autu i posłał kosmiczne uderzenie. Niewiarygodny gol [WIDEO]

Twitter Screen
Pierce Bird z Eastbourne Borough zdobył widowiskową bramkę. Bramkarz przeciwników mógł jedynie odprowadzić piłkę wzrokiem.
Eastbourne Borough poniosło porażkę z Maidstone w 42. kolejce konferencji południowej National League. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1.
Jedyną bramkę dla przegranego zespołu zdobył irlandzki obrońca, Pierce Bird. Trafienie piłkarza było najładniejszym golem w trakcie całego meczu.
W 35. minucie 24-latek podszedł do wykonania rzutu z autu. Posłał piłkę w pole karne Maidstone, jednak ta błyskawicznie została wybita.
Futbolówka trafiła pod nogi Birda. Irlandczyk podjął decyzję o oddaniu strzału. Golkiper Maidstone nawet nie drgnął, a piłka wpadła w okienko bramki.
- Czy to bramka sezonu? Nowa perspektywa na tę absolutną rakietę - przekazało Eastbourne Borough.
Mimo zdobycia pięknej bramki, Bird zaliczył podczas meczu niemałą wpadkę. W 53. minucie 24-latek obejrzał czerwoną kartkę, przez co musiał opuścić boisko.
Filip Węglicki02 Apr · 10:19
Źródło: Twitter