Dantejskie sceny podczas finału Ligi Narodów. Doszło do ostrej bójki na trybunach [WIDEO]

Dantejskie sceny podczas finału Ligi Narodów. Doszło do ostrej bójki na trybunach [WIDEO]
Twitter Screen
W trakcie finału Ligi Narodów CONCACAF miał miejsce niespodziewany incydent. Na trybunach wybuchła ogromna awantura, podczas której doszło do bójki.
Tegoroczne rozgrywki Ligi Narodów CONCACAF dobiegły końca. W meczu finałowym Stany Zjednoczone pokonały Meksyk wynikiem 2:0, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Pod koniec spotkania doszło do szokującej sytuacji. Wspomniane zdarzenie miało miejsce, gdy kibic "Jankesów" celebrował na trybunach prowadzenie swojej drużyny.
Wówczas jeden z fanów Meksyku zbliżył się do niego i go zaatakował. Ostatecznie doszło do bójki, która trwała kilkadziesiąt sekund.
Do zwaśnionych sympatyków podeszli inni kibice, którzy dołączyli do starcia. W pewnym momencie osoby biorące udział w zamieszaniu zostały obrzucone pudełkami z popcornem oraz kubkami z napojami.
Po chwili kilku stewardów zbliżyło się do wspomnianych widzów, aby przeprowadzić interwencję. Tuż po nadejściu pracowników obiektu, awantura dobiegła końca.
Stany Zjednoczone zwyciężyły w rozgrywkach trzeci raz z rzędu. Tym samym reprezentacja "Jankesów" wygrała wszystkie dotychczasowe edycje Ligi Narodów CONCACAF.
USA po wygraniu Ligi Narodów
Jerome Miron / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki25 Mar · 13:16
Źródło: Twitter

Przeczytaj również