Darwin Nunez nie trafił na pustą bramkę! Spektakularne pudło, kolega wyręczył snajpera Liverpoolu [WIDEO]

Liverpool początkowo miał drobne problemy w meczu z Tuluzą. Ostatecznie podopieczni Juergena Kloppa wygrali 5:1 i zgarnęli kolejne trzy punkty w Lidze Europy.
Gospodarze znakomicie rozpoczęli ten mecz. W 9. minucie Diogo Jota przeprowadził solową akcję, przemknął z piłką między obrońcami rywali, po czym pewnym strzałem pokonał Guillaume'a Restesa.
Radość ekipy z Anfield nie trwała długo. Już w 16. minucie Thijs Dallinga doprowadził do remisu. 23-latek urwał się defensorom, a następnie wygrał pojedynek z Caoimhinem Kelleherem.
Po dwóch kwadransach Liverpool odzyskał prowadzenie. Wataru Endo wykorzystał centrę z prawego skrzydła i zdobył bramkę głową. Japończyk strzelił swojego pierwszego gola w barwach "The Reds".
Do przerwy ekipa Kloppa prowadziła 3:1. Na listę strzelców wpisał się jeszcze Darwin Nunez, któremu asystował Curtis Jones.
W drugiej połowie do siatki trafił Ryan Gravenberch. Holender dobił piłkę po tym, jak wcześniej na pustą bramkę nie trafił Darwin Nunez.
Wynik meczu ustalił Mohamed Salah. Liverpool wygrał 5:1 i z kompletem punktów przewodzi grupie E. Tuluza zajmuje drugą lokatę.
Adam Kłos26 Oct 2023 · 22:52