David de Gea na celowniku wielkiego klubu. Transferowy hit na horyzoncie

David de Gea na celowniku wielkiego klubu. Transferowy hit na horyzoncie
Conor Molloy/News Images/Pressfocus
David de Gea od blisko roku pozostaje bez klubu, bo rozstał się z Manchesterem United. Mundo Deportivo twierdzi, że Hiszpan może zdecydować się na powrót do ojczyzny i grę dla jednego z czołowych klubów La Liga.
Doświadczony golkiper w ostatnim czasie łączony był z wieloma klubami. Informowano, że może wrócić do Premier League lub zdecydować się na przenosiny do Arabii Saudyjskiej.
Dalsza część tekstu pod wideo
Z żadnego z tych kierunków ostatecznie nic nie wyszło, a De Gea wciąż pozostaje na bezrobociu. Mimo długiej przerwy od gry piłkarz wciąż wzbudza spore zainteresowanie.
Jak informuje Mundo Deportivo, nad zatrudnieniem bramkarza w przyszłym sezonie poważnie zastanawia się FC Barcelona. Pod znakiem zapytania stoi bowiem przyszłość Inakiego Peni.
David de Gea
Craig Thomas/Pressfocus
Hiszpan dostał w tym sezonie szansę w stolicy Katalonii, gdy przez długi czas kontuzjowany był Marc-Andre ter Stegen. Nie do końca spełnił jednak pokładane w nim oczekiwania.
W efekcie "Barca" szuka nowego rezerwowego bramkarza. Na radarze aktualnych mistrzów Hiszpanii znalazł się właśnie wspominany De Gea.
Pozostaje jednak pytanie, czy golkiper zgodzi się na znaczne obniżenie wynagrodzenia. "Blaugrana" wciąż musi bowiem zwracać baczną uwagę na ograniczenia, wynikające z Finansowego Fair Play La Liga.
David de Gea
SPP/Pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik27 Feb · 22:32
Źródło: Mundo Deportivo

Przeczytaj również