David Luiz chciałby ponownie grać z Di Marią

David Luiz chciałby ponownie grać z Di Marią
AGIF/Shutterstock
Zawodnik Paris Saint-Germain David Luiz ma nadzieję, że Angel Di Maria dołączy do francuskiego zespołu - informuje "Sky Sports". 


Menedżer PSG Laurent Blanc podczas konferencji prasowej powiedział, że sfinalizowanie transferu jest bliskie. Paryski klub ma zapłacić za zawodnika Manchesteru United 65 milionów euro.


- Di Maria na pewno uczyni nas silniejszymi. Liczę na to, że zobaczę go w drużynie. Jest świetnym przyjacielem i wielkim piłkarzem - powiedział Luiz.


- Robił różnicę w każdym zespole, w którym grał. To wspaniałe widzieć, jak bardzo poprawiły się jego umiejętności i jak fantastycznym stał się zawodnikiem. Granie z nim będzie prawdziwą przyjemnością - podkreślił Brazylijczyk.


Luiz i Di Maria występowali razem w Benfice Lizbona. Klubowymi kolegami byli od 2007 do 2010 roku.
Źródło: asinfo.

Dyskusja

Przeczytaj również