De Laurentiis ma dość! Przełomowa decyzja szefa Napoli

De Laurentiis ma dość! Przełomowa decyzja szefa Napoli
screen
Aurelio De Laurentiis jest wściekły z powodu gry Napoli w tym sezonie. Zdaniem włoskich mediach w zespole może dojść do czystki.
Napoli w zeszłym sezonie zdobyło mistrzostwo Włoch. Po wielkim sukcesie nastąpił zjazd. W bieżących rozgrywkach zajmuje dopiero ósme miejsce w tabeli.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wiadomo, że latem w zespole dojdzie do zmian. Odejdzie Piotr Zieliński, który od dawna jest po słowie z Interem Mediolan. Media zapowiadają też transfer Victora Osimhena. Nigeryjczyk ma się przeprowadzić do PSG.
Zmiany w klubie mogą być jednak znacznie głębsze. La Gazzetta dello Sport twierdzi, że De Laurentiis jest tak zawiedziony postawą zawodników, że pozwoli odejść wszystkim, którzy nie będą chcieli dłużej grać w Napoli. Dotyczy to nawet Chwiczy Kwaracchelii czy Giovanniego Di Lorenzo.
Włoski biznesmen oczywiście nie rozsprzeda drużyny za bezcen. Kluczowa do transferów jest nie tylko wola zawodników, ale też sensowna oferta z innego klubu. Jeśli taka się pojawi, to nikogo nie będzie zatrzymywał na siłę.
La Gazzetta dello Sport twierdzi, że De Laurentiis wyciągnął wnioski z negocjacji w sprawie nowego kontraktu Osimhena. Chęć zatrzymania Nigeryjczyka doprowadziła do podziałów w szatni.
Napoli w końcówce sezonu spróbuje załapać się do kolejnej edycji europejskich pucharów. W niedzielę zagra z Romą. Jak podkreślają media, drużyna przed tym spotkanie nie wyjedzie na karne zgrupowanie.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski22 Apr · 12:58
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Przeczytaj również