Debiutancki gol Skórasia w lidze belgijskiej! Polak znów błysnął w Clubie Brugge [WIDEO]

Screen z X
Michał Skóraś w ostatnich tygodniach coraz lepiej prezentuje się w Clubie Brugge. W niedzielne popołudnie zdobył bramkę w meczu z mistrzem kraju, Royalem Antwerpia. Było to jego pierwsze trafienie w lidze belgijskiej.
Skóraś trafił do Belgii przed tym sezonem. Początkowo miał problem, by wywalczyć sobie miejsce w składzie. W ostatnich tygodniach swoimi występami przekonuje jednak coraz bardziej.
Tydzień temu reprezentant Polski zaliczył dwie asysty w ligowym meczu z Anderlechtem. Teraz wyszedł w podstawowym składzie na mecz z Royalem Antwerpia.
Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili z mistrzami kraju 1:0. W 44. minucie do siatki trafił Onyedika, który wykorzystał podanie Ordoneza.
W drugiej części spotkania, a konkretnie w 60. minucie, Club Brugge wyprowadził kolejną akcję bramkową. Lewą stroną boiska urwał się wówczas Bjoern Meijer.
Nie zamierzał jednak kończyć akcji sam, ale podał właśnie do Skórasia. Polak zdobył z kolei pierwszą ligową bramkę w barwach Clubu Brugge.
Po wszystkim podbiegł do ławki rezerwowych, aby tam cieszyć się z gola. W 68. minucie został zmieniony przez Jungtlę. Ostatecznie Club Brugge wygrał cały mecz 3:0, a w końcówce do siatki trafił Zinckernagel.
Maciej Pietrasik14 Apr · 15:16