Debiutancki gol Slisza w MLS! Reprezentant Polski uderzył nie do obrony [WIDEO]

Screen z X
Bartosz Slisz w sobotni wieczór świętował pierwsze trafienie w amerykańskiej Major League Soccer. Polak trafił do siatki w spotkaniu Atlanty United z Nashville.
Były zawodnik Legii Warszawa zimą zdecydował się na wyjazd do MLS. W Atlancie szybko wywalczył sobie miejsce w wyjściowej jedenastce.
W sobotni wieczór także znalazł się w pierwszym składzie na wyjazdowe spotkanie z Nashville. Zespół Polaka nie zaczął jednak tego meczu zbyt dobrze.
Do przerwy to gospodarze prowadzili 1:0 po trafieniu Mukhtara. Niemiecki snajper nie pomylił się z rzutu karnego.
W drugiej części spotkania Slisz po raz pierwszy w USA wpisał się na listę strzelców. W 56. minucie znalazł się przed polem karnym.
Polak skorzystał ze sporej ilości miejsca i zdecydował się na szybki strzał. Uderzenie było bardzo precyzyjne - piłka wpadła do siatki tuż przy słupku.
Dla pomocnika było to pierwsze trafienie w barwach Atlanty. Ostatecznie drużyna Polaka zdobyła jeden punkt w Nashville, remisując w tym meczu 1:1.
Maciej Pietrasik18 May · 21:34