Deco chce sprzedać gwiazdę Barcelony! Poinformował o tym Xaviego

Deco chce sprzedać gwiazdę Barcelony! Poinformował o tym Xaviego
pressinphoto / pressfocus
FC Barcelona najbliższego lata ma sprzedać jedną ze swoich gwiazd. Jeden z hiszpańskich dziennikarzy podał konkretne nazwisko. Twierdzi, że Deco rozmawiał już na ten temat z Xavim.
Nie jest tajemnicą, że "Blaugrana" ma problemy ze spełnieniem wymagań Finansowego Fair Play La Liga. Sprzedaż jednego z kluczowych piłkarzy może znacznie podreperować klubowy budżet.
Dalsza część tekstu pod wideo
Spore zainteresowanie wzbudza między innymi Ronald Araujo. Jeszcze niedawno Urugwajczyk był numerem jeden na liście życzeń Bayernu Monachium.
Przez długi czas w Barcelonie był postrzegany jako nietykalny. Wszystko zmieniło się, gdy do drużyny przebojem wdarł się zaledwie 17-letni Pau Cubarsi.
Jeden z hiszpańskich dziennikarzy donosi, że Deco rozmawiał z Xavim na temat Araujo. Dyrektor sportowy klubu zasugerował trenerowi możliwość sprzedaży zawodnika.
Jeśli tak się stanie, "Barca" będzie chciała sprowadzić nowego obrońcę. Pojawiła się nawet konkretna kandydatura. Mowa o Mario Hermoso.
Zawodnikowi Atletico Madryt w czerwcu kończy się obecny kontrakt. W stolicy Katalonii ceniony jest przede wszystkim za swoją wszechstronność.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik26 Apr · 14:53
Źródło: La portera de Núñez

Przeczytaj również