Dembele znowu uciszył Barcelonę! Idealne uderzenie Francuza [WIDEO]

Dembele znowu uciszył Barcelonę! Idealne uderzenie Francuza [WIDEO]
screen
Ousmane Dembele po raz kolejny skarcił Barcelonę. 26-latek trafił do siatki w ćwierćfinale Ligi Mistrzów przeciwko swojej byłej drużynie.
Latem ubiegłego roku "Dembouz" zdecydował się na zmianę klubu. Po siedmiu latach opuścił Camp Nou i przeniósł się do PSG, które zapłaciło za niego 50 mln euro.
Dalsza część tekstu pod wideo
Tydzień temu skrzydłowy strzelił gola Barcelonie. Celebrował to trafienie, co nie spodobało się kibicom "Blaugrany". Zgotowali mu zatem gorące przywitanie w stolicy Katalonii.
Przed meczem fani przygotowali banknoty z twarzą piłkarza. Jeden z sympatyków spalił jego koszulkę, a inny dokleił twarz Francuza do maskotki świni, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ.
Dembele nie przejął się jednak zachowaniem kibiców. W 40. minucie zdobył bramkę, wykorzystując dogranie Bradleya Barcoli z lewego skrzydła.
Piłkarze Barcelony utrzymywali jeszcze, że w tej akcji był spalony. Nie doszło jednak do złamania przepisów, więc sędzia musiał uznać to trafienie.
Dembele zdobył dwie bramki w dwóch spotkaniach przeciwko Barcelonie. Z kolei w pozostałych 34 występach dla PSG strzelił tylko jednego gola.
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos16 Apr · 21:58
Źródło: własne

Przeczytaj również