Diego Simeone zadziwił. Tak zareagował na pudło zawodnika Atletico. Efektowny "upadek" [WIDEO]

W meczu Atletico Madryt z Interem nie brakowało emocji. Po jednej ze zmarnowanych szans bramkowych swojej drużyny w zaskakujący sposób zachował się Diego Simeone.
Atletico długo walczyło, by po porażce 0:1 w Mediolanie doprowadzić w rewanżu przynajmniej do dogrywki. Udało się to dopiero w 87. minucie, za sprawą gola autorstwa Memphisa Depaya. Ostatecznie "Atleti" awansowało dalej po rzutach karnych.
memphis depay atletico inter 13.03.24
Bagu Blanco / pressfocus
Zanim jednak doszło do dogrywki, gospodarze mieli kapitalną okazję bramkową na 3:1 jeszcze w doliczonym czasie gry. Po podaniu Antoine'a Griezmanna wyborną sytuację miał Rodrigo Riquelme, lecz fatalnie przestrzelił.
Oglądający to Diego Simeone nie mógł uwierzyć w pudło swojego piłkarza. Zareagował na to w osobliwy sposób - idąc, po prostu padł zrezygnowany na murawę twarzą w dół.
Finalnie jednak "Cholo" mógł fetować kolejny w karierze awans do najlepszej ósemki Ligi Mistrzów. Popłakał się ze szczęścia.