Dobrasz podsumował Legię. "Płaci za błędy"

Dobrasz podsumował Legię. "Płaci za błędy"
Weronika Morciszek / PressFocus
Filip - Węglicki
Filip WęglickiDzisiaj · 12:04
Dawid Dobrasz brutalnie ocenił obecną sytuację Legii Warszawa. W programie na kanale Meczyki stwierdził, że stołeczny klub płaci za swoje błędy.
Pierwszą rundę ubiegłego sezonu w wykonaniu Legii Warszawa należy ocenić jako słabą. Klub okupował dolną część tabeli, znajdując się w fatalnej sytuacji.
Dalsza część tekstu pod wideo
"Wojskowi" zaczęli prezentować się lepiej dopiero w drugiej części rozgrywek. Ostatecznie zakończyli zmagania na szóstym miejscu, ocierając się o awans do kwalifikacji Ligi Konferencji.
Po zakończeniu rozgrywek w Legii rozpoczęto rewolucję. Z zespołem pożegnali się Kacper Tobiasz, Juergen Elitim, Radovan Pankov, Jean-Pierre Nsame, Artur Jędrzejczyk czy Patryk Kun. Klub negocjuje także rozwiązanie umowy z Kacprem Urbańskim.
Do tej pory "Wojskowi" sprowadzili czterech nowych piłkarzy. Do drużyny trafili Ivan Brkić, Zoran Arsenić, Łukasz Zjawiński oraz Robert Deziel Junior. Każdy z transferów był bezgotówkowy. Łukasz Olkowicz stwierdził na Kanale Sportowym, że Legia prawdopodobnie nie przeprowadzi kolejnych ruchów.
O obecnej sytuacji w klubie z Warszawy w programie na kanale Meczyki wypowiedział się Dawid Dobrasz. Dziennikarz stwierdził, że "Wojskowi" płacą za swoje wcześniejsze błędy.
- Dziś Legia płaci za błędy - w końcu to musiało przyjść. Za dużo było błędów, złych decyzji, przepalonych pieniędzy i nie dało zawsze się ratować sezonu w końcówce. Legia musi zapłacić za lata złych decyzji. Przy tym, jak dziś Ekstraklasa się rozwinęła, nikt takich błędów nie wybaczy - powiedział Dobrasz.

Oglądaj Ekstraklasa Raport na kanale Meczyki:

Filip - Węglicki
Filip WęglickiDzisiaj · 12:04
Źródło: własne

Dyskusja

Przeczytaj również