Dostał czerwoną kartkę, po chwili znalazł się na trybunie ultrasów. Niespodziewane zachowanie piłkarza [WIDEO]

TikTok Screen
Podczas meczu pomiędzy Rosenborgiem a Molde doszło do nieoczekiwanej sytuacji. Ole Saeter obejrzał czerwoną kartkę, a następnie udał się na trybunę klubowych ultrasów.
W niedzielę Rosenborg zmierzył się z Molde w ramach 27. kolejki norweskiej Eliteserien. Spotkanie było rozgrywane na Lerkendal Stadion w Trondheim.
Strzelanie w meczu rozpoczął Isak Thorvaldsson, który w 19. minucie zapewnił Rosenborgowi prowadzenie. Pięć minut później Emil Breivik z Molde wyrównał rezultat spotkania.
W 45. minucie Mathias Lovik brutalnie podciął piłkarza Rosenborga. Sędzia postanowił ukarać zawodnika Molde żółtą kartką.
Na faul Lovika zareagował również gracz Rosneborga, Ole Saeter. Norweg, który siedział na ławce rezerwowych natychmiastowo się zerwał i powalił piłkarza Molde.
Arbiter był bezwzględny i pokazał Saeterowi czerwoną kartkę. Chwilę później w wyniku awantury Lovik obejrzał drugi żółty kartonik i opuścił murawę.
Saeter po zejściu z boiska postanowił udać się na trybunę ultrasów. Piłkarz spędził na niej pozostałą część meczu kibicując drużynie razem z fanatykami Rosenborga.
Po wspomnianym zamieszaniu sędzia zakończył pierwszą połowę. Kolejna bramka w meczu padła dopiero w 80. minucie, gdy Sverre Nypan zapewnił Rosenborgowi prowadzenie.
W doliczonym czasie Emil Frederiksen strzelił gola na 3:1. Trafienie Duńczyka było ostatnią bramką podczas niedzielnej rywalizacji.
Filip Węglicki07 Nov 2023 · 08:14
Źródło: TikTok