Dramat Dybali. Fatalne wieści z Włoch

Dramat Dybali. Fatalne wieści z Włoch
IMAGO / pressfocus
Paulo Dybala znów ma problemy ze zdrowiem. Dziennikarze stacji Sky Sports podali, że 32-latek musiał trafić na stół operacyjny.
Dybala od lipca 2022 roku występuje na Stadio Olimpico. W barwach Romy rozegrał dotychczas 135 meczów, notując 45 bramek i 26 asyst.
Dalsza część tekstu pod wideo
W tym sezonie napastnik spędził na murawie tylko 1295 minut. Gian Piero Gasperini nie zawsze może skorzystać z usług piłkarza, którego trapią kolejne kłopoty zdrowotne.
25 stycznia Argentyńczyk zagrał z Milanem, po czym przez kilka tygodni pauzował przez uraz kolana. 1 marca wrócił do kadry meczowej, ale na czwartkowym treningu znów zgłosił ból w lewym kolanie.
Stacja Sky Sports podała, że w piątek Dybala przeszedł operację łąkotki przeprowadzoną przez prof. Marianiego. Przewidywany czas absencji wynosi około pięć tygodni. Mistrz świata na pewno przegapi hitowe starcie Argentyny z Hiszpanią. Finalissima odbędzie się 27 marca. Gwiazdor ominie też wiele meczów Romy, w tym przeciwko Bolonii, Como czy Interowi.
Pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłość 32-latka w barwach "Giallorossich". Jego obecny kontrakt wygaśnie wraz z końcem sezonu. Na razie obie strony nie doszły do żadnego porozumienia w sprawie prolongaty.
Rzymianie zajmują aktualnie czwarte miejsce w tabeli. Strata do liderującego Interu wynosi już 16 punktów. W niedzielę podopieczni Gian Piero Gasperiniego zagrają z Genoą.
Mateusz - Jankowski
Mateusz JankowskiWczoraj · 15:46
Źródło: Sky Sports

Dyskusja

Przeczytaj również