Dramat Luisa Fernandeza. Filar Lechii musiał przejść operację [NASZ NEWS]

Dramat Luisa Fernandeza. Filar Lechii musiał przejść operację [NASZ NEWS]
Piotr Matusewicz / pressfocus
Problemy zdrowotne nie odpuszczają Luisowi Fernandezowi. Według naszych informacji piłkarz w tę środę przeszedł pilną operację kolana.
Przed startem sezonu Fernandez został bohaterem sensacyjnej transakcji. Lechia Gdańsk na zasadzie wolnego transferu pozyskała zawodnika, któremu wcześniej wygasła umowa z Wisłą Kraków.
Dalsza część tekstu pod wideo
Hiszpan szybko odnalazł się w ekipie z Trójmiasta. W pierwszej kolejce ligowej zanotował hat-tricka przeciwko Chrobremu Głogów. Później nie był aż tak skuteczny, chociaż nadal odgrywał ważną rolę.
Pod koniec października Fernandez doznał poważnej kontuzji kolana. Do gry zdołał wrócić dopiero na początku kwietnia. Wystąpił w końcówkach spotkań z Odrą Opole i GKS-em Katowice.
W pewnym momencie odezwały się dawne problemy. W kolano wdała się infekcja, zatem piłkarz musiał poddać się operacji. Zabieg odbył się dziś w Hiszpanii, konkretnie w A Coruni u doktora Rafaela Arriaza.
Na razie nie wiadomo, kiedy Fernandez wróci na murawę. Nie ustalono również, czy przejdzie rehabilitację w Polsce czy w Hiszpanii.
Lechia zajmuje obecnie pierwsze miejsce w Fortuna 1 Lidze, wyprzedzając Arkę Gdynia o jeden punkt. W najbliższej kolejce gdańszczanie zmierzą się z Górnikiem Łęczna.
Redakcja meczyki.pl
Błażej Łukaszewski17 Apr · 18:07
Źródło: własne

Przeczytaj również