Dymy na treningu Niemców. Trzeba było rozdzielać piłkarzy

Dymy na treningu Niemców. Trzeba było rozdzielać piłkarzy
ANP / pressfocus
W reprezentacji Niemiec doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Dziennikarze Bilda ujawnili, że podczas treningu Niclas Fuellkrug starł się z Antonio Ruedigerem.
Niemcy szykują się do turnieju, którego będą gospodarzem. Nasi zachodni sąsiedzi spróbują zmazać plamę po dwóch ostatnich mundialach, kiedy nawet nie wyszli z grupy.
Dalsza część tekstu pod wideo
Atmosfera w obozie "Die Mannschaft" nie należy jednak do najlepszych. Podczas poniedziałkowego treningu miało dojść do scysji z udziałem Niclasa Fuellkruga i Antonio Ruedigera.
Bild zdradził, że wszystko rozpoczęło się od agresywnej gry obrońcy Realu Madryt. Podczas rozgrywania stałych fragmentów gry miał on bezpardonowo sprowadzać napastnika na ziemię.
Fuellkrug w końcu stracił cierpliwość, nakrzyczał na rywala i zaczął się z nim szarpać. Dopiero Sandro Wagner, asystent Juliana Nagelsmanna, rozdzielił dwóch reprezentantów.
Ruediger jest 69-krotnym reprezentantem Niemiec. W drużynie narodowej zanotował trzy bramki i cztery asysty. Z kolei Fuellkrug ma na koncie 11 bramek w 16 występach dla kadry.
Podopieczni Juliana Nagelsmanna 14 czerwca zainaugurują mistrzostwa Europy. W meczu otwarcia zagrają ze Szkocją.
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos11 Jun · 13:08
Źródło: Bild

Przeczytaj również