Dyrektor Interu ogłasza ws. Bastoniego. Barcelona nie będzie zadowolona

Dyrektor Interu ogłasza ws. Bastoniego. Barcelona nie będzie zadowolona
IMAGO / pressfocus
Alessandro Bastoni znalazł się na celowniku FC Barcelony. "Nerazzurri" po zdobyciu mistrzostwa Włoch jasno deklarują jednak chęć zatrzymania piłkarza.
"Blaugrana" najbliższego lata zamierza sprowadzić nowego środkowego obrońcę. Numerem jeden na liście życzeń na tę pozycję jest Alessandro Bastoni.
Dalsza część tekstu pod wideo
Według medialnych doniesień "Barca" rozmawiała z piłkarzem, ale nie rozpoczęła jeszcze negocjacji z Interem Mediolan. Te mogą nie być łatwe.
W niedzielę "Nerazzurri" sięgnęli po mistrzostwo Włoch. Dyrektor sportowy klubu, Piero Ausilio, zabrał głos na temat defensora.
- Nie otrzymaliśmy dotąd żadnych ofert za Bastoniego. To cenny piłkarz dla Interu i reprezentacji Włoch - powiedział Ausilio.
- To silny zawodnik i niesamowity piłkarz. Chcemy go zatrzymać - jasno zadeklarował dyrektor sportowy Interu.
W tym sezonie Bastoni rozegrał 38 spotkań w Interze Mediolan. W tym czasie dwukrotnie trafił do siatki i zaliczył sześć asyst. Transfermarkt wycenia go na 70 milionów euro.
Maciej - Pietrasik
Maciej PietrasikDzisiaj · 09:59
Źródło: QSVS

Dyskusja

Przeczytaj również