Dziennikarz Canal+ ujawnił szczegóły umowy z Ekstraklasą. "Będą nowe formaty. Nie możemy zamykać się na świat"

Dziennikarz Canal+ ujawnił szczegóły umowy z Ekstraklasą. "Będą nowe formaty. Nie możemy zamykać się na świat"
Norbert Barczyk
Jak będzie wyglądać dalsza współpraca na linii PKO BP Ekstraklasa-Canal+ Sport? Szczegóły w tej sprawie na kanale Meczyki (YouTube) podał Krzysztof Marciniak, dziennikarz stacji.
W poniedziałek oficjalnie poinformowano, że PKO BP Ekstraklasa na dłużej zostaje na antenach Canal+. Nowa umową obowiązywać będzie do 2027 roku. Szerzej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jak wyglądają szczegóły kontraktu między obiema stronami? Rąbka tajemnicy uchylił Krzysztof Marciniak, dziennikarz Canal+.
- Jakby to powiedzieli Anglicy - Ekstraklasa stays at home. Canal+ jest nieodłącznie związany z Ekstraklasą od połowy lat 90. i tak pozostanie do 2027 roku. Bardzo się z tego cieszymy - skomentował.
- Kontrakt troszeczkę rozszerza zakres współpracy. Będą nowe formaty produkowane przez nas, ale także przez Ekstraklasę. Będzie pójście mocno w stronę digitalową, czyli formaty na TikToku i YouTubie, żeby przyciągnąć innego rodzaju widza. Nie możemy zamykać się na świat, w którym żyjemy - nawet takie dziadersy jak my - powiedział.
Cały program możecie obejrzeć poniżej:
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Redakcja meczyki.pl
Kamil Kobielski03 Oct 2022 · 21:36
Źródło: własne

Przeczytaj również