Dziennikarze zablokowali autokar kadry. Chcieli wyjaśnień po klęsce, kuriozalne sceny [WIDEO]

Screen/Twitter
Reprezentacja Ghany zremisowała z Mozambikiem (2:2) i najpewniej nie wyjdzie z grupy w Pucharze Narodów Afryki. Po tym meczu doszło do kuriozalnych obrazków z udziałem dziennikarzy.
Wielką wpadkę na zakończenie fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki zanotowała reprezentacja Ghany. Stawiany w roli faworyta zespół zremisował z Mozambikiem (2:2).
Brak trzech punktów w ostatnim spotkaniu sprawił, że Ghana najpewniej zakończy swój udział na tym turnieju już w grupie. Awans afrykańskiego zespołu do fazy play-off zagwarantują tylko i wyłącznie wysokie porażki Namibii oraz Zambii w meczach z Mali i Maroko.
Do 90 minuty spotkania wszystko wskazywało na to, że trzy punkty trafią na konto Ghany. Rywale odpowiedzieli dopiero w doliczonym czasie gry. Bramka na wagę remisu padła po wielkim błędzie bramkarza. Richard Ofori sprokurował rzut rożny, co opisywaliśmy TUTAJ.
Remis wyszarpany przez Mozambik rozwścieczył kibiców z Ghany. Po ostatnim gwizdku doszło natomiast do kuriozalnego incydentu z udziałem przedstawicieli mediów.
Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak dziennikarze blokują wyjazd ze stadionu. Przez ich działania autokar przewożący reprezentację Ghany nie mógł opuścić obiektu.
Jak przekazał dziennikarz, Saddick Adams, zachowanie przedstawicieli mediów nie było przypadkowe, gdyż chwilę wcześniej zostali oni zignorowani przez piłkarzy reprezentacji Ghany. Zawodnicy mieli nie zatrzymać się w strefie mieszanej, gdzie udzielane są wywiady.
Po kilku minutach dyskusji piłkarze wrócili na stadion i porozmawiali z dziennikarzami. Godzinę później cały zespół wrócił do autokaru, po czym udał się do hotelu.
Piotr Sidorowicz 24 Jan · 18:16
Źródło: Twitter