Eden Hazard wymienił najlepszych piłkarzy, z jakimi grał. Na czele listy dwie legendy Realu Madryt

Eden Hazard wymienił najlepszych piłkarzy, z jakimi grał. Na czele listy dwie legendy Realu Madryt
Belga / pressfocus
Eden Hazard po sezonie 2022/2023 rozstał się z Realem Madryt i ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery. W The Obi One Podcast wskazał najlepszych piłkarzy, z jakimi grał w jednej drużynie.
Belg zachwycał w londyńskiej Chelsea, czym zapracował sobie na angaż w ekipie "Królewskich". Na Santiago Bernabeu nigdy nie spełnił jednak pokładanych w nim oczekiwań.
Dalsza część tekstu pod wideo
Skrzydłowy bardzo często borykał się z kontuzjami, przez które nie był w stanie dojść do odpowiedniej formy. Po sezonie 2022/2023 zgodził się na wcześniejsze rozwiązanie umowy.
Nie zdecydował się na dołączenie do żadnej innej drużyny, choć propozycji, zwłaszcza spoza Europy, nie brakowało. Kilka miesięcy temu Hazard poinformował o zakończeniu kariery.
Eden Hazard
Belga / pressfocus
W ostatnich dniach był gościem The Obi One Podcast, gdzie zapytano go o najlepszych piłkarzy, z jakimi grał w jednej drużynie. Hazard wskazał kilka nazwisk.
- W Realu Madryt grałem z najlepszymi zawodnikami na świecie. Dla mnie Luka Modrić oraz Karim Benzema są na szczecie tej listy. Do topu zaliczyłbym także De Bryune, Lamparda i Matę - powiedział Hazard.
- Pod względem talentu najlepszy był jednak Gael Kakuta - dodał. To ostatnie stwierdzenie może być sporym zaskoczeniem. Były zawodnik Chelsea obecnie reprezentuje barwy Amiens.
Karim Benzema
Colas Buera / PRESSIN/SIPA USA/PressFocus
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik19 Feb · 13:25
Źródło: The Obi One Podcast

Przeczytaj również