Efektowny debiut Fernando Santosa! Pewne zwycięstwo Portugalczyka na start w nowym klubie [WIDEO]

Źródło: Twitter
Besiktas zmiażdżył ligowych rywali w pierwszym meczu pod wodzą Fernando Santosa. Drużyna "Kara Kartallar" wygrała z Rizesporem 4:0.
Choć Fernando Santos dopiero wczoraj został przywitany w Stambule, już dziś zespół Besiktasu czekało pierwsze spotkanie pod wodzą 69-latka. Rywalem był bezpośredni rywal w tabeli, Rizespor.
Podopieczni Portugalczyka dominowali jednak już od początku spotkania. Objęli prowadzenie już w czwartej minucie po efektownym strzale z dystansu w wykonaniu Milota Rashicy.
Gospodarze próbowali odpowiedzieć na świetne trafienie Kosowianina. W 31. minucie do siatki trafił Adolfo Gaich, lecz po wideoweryfikacji uznano, że Argentyńczyk znajdował się na spalonym.
Fernando Santos
Piotr Matusewicz / press focus
Podłamani zawodnicy Rizesporu nie byli już w stanie zdobyć kolejnej bramki. Tymczasem goście strzelali w najlepsze. Jeszcze przed przerwą do siatki trafił Semih Kilicsoy.
Młodziutki Turek znalazł drogę do bramki zaledwie... minutę później. Była to już jednak druga połowa widowiska. Rezultat ustalił znany z występów w Evertonie czy Crystal Palace Cenk Tosun.
Dzięki zwycięstwu nad Rizesporem Besiktas zbliżył się na jeden punkt do trzeciego w tabeli tureckiej ekstraklasy Trabzonsporu. Rywale mają jednak o jedno rozegrane spotkanie mniej.
Michał Boncler09 Jan · 20:07