Ekspert boi się o reprezentanta Polski. Fatalna prognoza

Ekspert boi się o reprezentanta Polski. Fatalna prognoza
Mateusz Porzucek / pressfocus
Nicola Zalewski był jednym z bohaterów reprezentacji Polski w barażach o awans do EURO 2024. Piotr Czachowski boi się o jego przyszłość w klubie.
Zalewski bardzo dobrze wypadł w meczach z Estonią i Walią. W drugim spotkaniu okazał się pewnym egzekutorem jednego z rzutów karnych.
Dalsza część tekstu pod wideo
22-latek wydaje się pewniakiem w kadrze, ale ma problem z wywalczeniem miejsca w Romie. Coraz rzadziej pojawia się w niej w podstawowej jedenastce. Czachowski obawia się, że to się nie zmieni.
- Trudno mu będzie wskoczyć do składu. Jego przyszłość nie rysuje się zbyt kolorowo. W mojej ocenie dalej będzie miał ciężary z grą - ocenił Czachowski w Super Expressie.
Były reprezentant Polski uważa, że Zalewski powinien pomyśleć o zmianie klubu w nadchodzącym oknie transferowym. Jego zdaniem byłoby to korzystne dla kadry.
- W reprezentacji Polski potrzebujemy Zalewskiego w formie z ostatnich meczów. Ale on musi grać w klubie, żeby się rozwijać i podnosić poziom. Wyjściem byłoby wypożyczenie. Tylko, czy Roma przystałaby na taką opcję? - zastanawia się Czachowski.
W sumie Zalewski w tym sezonie zaliczył 29 występów w barwach Romy. Trzy razy asystował w nich przy golach kolegów.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski11 Apr · 10:41
Źródło: Super Express

Przeczytaj również