Emocje w Warszawie! Legia zremisowała z Piastem, czerwona kartka Rymaniaka, gol w końcówce [WIDEO]

screen z twittera
Legia Warszawa zremisowała z Piastem Gliwice 1:1 (0:0) w hicie 33. kolejki Ekstraklasy w grupie mistrzowskiej.
Spotkanie to zapowiadało się emocjonująco. W Warszawie zmierzyć się ze sobą mieli wicemistrz i mistrz Polski.
Na pierwsze interesujące okazje musieliśmy czekać ponad kwadrans. Najpierw indywidualną akcję przeprowadził Luquinhas, a następnie na drugim końcu boiska Kirkseskov uderzył obok słupka bramki Majeckiego.
Goście kolejną groźną sytuację stworzyli tuż przed przerwą. Parzyszek doszedł do piłki w polu karnym, odwrócił się w stronę bramki, ale huknął obok słupka.
Pierwszy kwadrans po wznowieniu gry to prawdziwy rollercoaster. Najpierw z boiska wyleciał Rymaniak, który w ciągu 120 sekund obejrzał dwie żółte kartki.
Następnie Wszołek sfaulował Milewskiego w polu karnym Legii i sędzia wskazał na wapno. Felix nie miał problemu z wykorzystaniem jedenastki - piłka wylądowała w jednym rogu, a Majeckim w drugim.
W kolejnych minutach Legia próbowała zdobyć gola wyrównującego, ale osłabiony Piast długo skutecznie się bronił i wyprowadzał kontry. Ostatecznie jednak gospodarze dopięli swego - Rosołek uderzył mocno głową, a Plach wpadł z piłką do bramki.
Mecz zakończył się remisem 1:1.