Eredivisie: Czwarty z rzędu remis FC Utrecht, grał Klicha

facebook.com/pg/FCUtrecht1970
SBV Excelsior zremisował u siebie z FC Utrecht 2:2 (1:1) w pierwszym niedzielnym meczu 21. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie.
Na Woudestein Stadion w podstawowym składzie gości wybiegł na murawę Mateusz Klich. Pomocnika reprezentacji Polski po godzinie gry zastąpił Sander van de Streek.
Zespół z Rotterdamu prowadził po strzale z pola karnego Stanleya Elbersa, ale zaledwie trzy minuty później wyrównał efektownym uderzeniem przewrotką Mark van der Maarel.
Siedemnaście minut przed końcem kapitalnie z rzutu wolnego przymierzył Marokańczyk Zakaria Labyad, ale po czterech minutach punkt gospodarzom uratował świetnym uderzeniem z dystansu Hicham Faik.
Drużyna z portowego miasta pozostała na jedenastej lokacie w tabeli, natomiast trzykrotni zdobywcy Pucharu Holandii po czwartym z rzędu remisie jest na siódmej pozycji w tabeli.