Erling Haaland już strzela w nowym sezonie. Osiem goli w emocjonującym sparingu Manchesteru City [WIDEO]

Sparing Manchesteru City obfitował w ogromne emocje. "Obywatele" wygrali z ekipą Yokohama F. Marinos 5:3.
Początek tego meczu należał do Japończyków. W 27. minucie Anderson Lopes otworzył wynik po indywidualnej akcji. Następnie prowadzenie podwyższył Ken Matsubara.
W końcu podopieczni Pepa Guardioli ruszyli do odrabiania strat. W 40. minucie Julian Alvarez podał do Johna Stonesa, który zdobył bramkę kontaktową.
Jeszcze przed przerwą "The Citizens" doprowadzili do remisu. Alvarez do asysty dołożył gola, wykorzystując poważny błąd Juna Ichimoriego.
Na początku drugiej połowy Pep Guardiola wpuścił na boisko Erlinga Haalanda. Już po siedmiu minutach norweski snajper w swoim stylu strzelił gola lewą nogą.
W 72. minucie Rodri trafił do siatki po uderzeniu z dystansu. W końcówce Rico Lewis i Ortega Moreno nie zrozumieli się we własnym polu karnym. Zamieszanie wykorzystał Kenta Inoue, który zdobył trzecią bramkę dla Yokohamy. W doliczonym czasie gry Joao Cancelo zagrał do Haalanda, a ten ustalił wynik.
Manchester City za trzy dni rozegra kolejny mecz towarzyski w Japonii. Tym razem rywalem mistrzów Anglii będzie Bayern Monachium.
Adam Kłos23 Jul 2023 · 13:54