Fantastyczna bramka pomocnika Marsylii! Półfinalista mundialu huknął z dystansu w pierwszej kolejce [WIDEO]

Marsylia odniosła zwycięstwo w pierwszym meczu ligowym. Podopieczni Marcelino wygrali 2:1 ze Stade Reims.
Spotkanie rozpoczęło się od błyskawicznego uderzenia ze strony gości. W 10. minucie wynik meczu otworzył Junya Ito, któremu asystował Marshall Munetsi.
W 23. minucie Marsylia doprowadziła do remisu. Azzedine Ounahi znalazł miejsce przed polem karnym, po czym popisał się fantastycznym strzałem.
Później Ito znów mógł zagrozić bramce gospodarzy. Tym razem Jonathan Clauss wybił piłkę po zagraniu japońskiego skrzydłowego. W 32. minucie Renan Lodi zanotował udaną interwencję pod własną bramką.
W 38. minucie Ito ponownie skierował piłkę do bramki. Gol nie został jednak uznany, ponieważ w trakcie akcji piłka wyszła za linię końcową. Niedługo potem sędziowie anulowali bramkę Vitinhi, który znajdował się na spalonym.
Na początku drugiej połowy Clauss oddał groźny strzał z rzutu wolnego. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.
W 51. minucie na boisku pojawił się Ismaila Sarr. Później to właśnie skrzydłowy zanotował asystę przy trafieniu Vitinhi.
W końcówce Reims nie zdołało doprowadzić do remisu. Marsylia dowiozła jednobramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka.
Adam Kłos12 Aug 2023 · 19:01