Fatalne pudło Rafała Kurzawy! Pomocnik Pogoni Szczecin nie trafił do bramki z trzech metrów [WIDEO]

Pogoń Szczecin rywalizuje z Linfield FC w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy. W drugiej połowie tego meczu fatalnie pomylił się Rafał Kurzawa.
"Portowcy" przystąpili do dzisiejszej rywalizacji z trzybramkową zaliczką. Tydzień temu zespół Jensa Gustafssona wygrał na wyjeździe 5:2.
Początek dzisiejszego starcia należał jednak do gości z Irlandii Północnej. Wynik meczu otworzył Jamie Mulgrew.
Tuż po przerwie tempo spotkania znacznie wzrosło. Najpierw do remisu doprowadził niezawodny w tym sezonie Efthymios Koulouris, ale po dwóch minutach odpowiedział Kyle McClean. W 58. minucie na listę strzelców wpisał się Linus Wahlqvist.
Po chwili "Portowcy" przeprowadzili kolejną ciekawą akcję. Kamil Grosicki znalazł miejsce na lewym skrzydle, po czym wyłożył piłkę Rafałowi Kurzawie.
30-latek musiał jedynie trafić do siatki z odległości trzech metrów do bramki. Były reprezentant Polski uderzył jednak w słupek.
Pogoń wygrała 3:2 po fantastycznym uderzeniu Wahana Biczachczjana. Obszerne podsumowanie spotkania znajdziecie TUTAJ.
Adam Kłos03 Aug 2023 · 19:33