Fatalny błąd Tobiasza już w drugiej minucie! Bramkarz Legii Warszawa znów zawiódł [WIDEO]

Screen TVP Sport
Legia Warszawa katastrofalnie rozpoczęła rewanżowe spotkanie z Molde w 1/16 finału Ligi Konferencji. Już w 2. minucie piłkę z siatki musiał wyciągać Kacper Tobiasz, który popełnił duży błąd.
Mecz w Warszawie rozpoczął się dla Legii w najgorszy możliwy sposób. Goście już w pierwszej okazji zdołali wpakować piłkę do siatki stołecznych. Wystarczyła jedna akcja.
W katastrofalny sposób zareagował Radovan Pankov. Serb źle odbił lecącą piłkę, futbolówka wylądowała pod nogami nacierającego rywala. Markus Kaasa wpadł w pole karne, posłał mocne podanie, a następnie koszmarnie pomylił się Kacper Tobiasz.
Bramkarz Legii skierował piłkę do środka własnej "szesnastki", co wykorzystał nacierający Fredrik Gulbrandsen. Dla ekipy "Wojskowych" była to najszybsza stracona bramka w tym sezonie.
Tym samym sytuacja zespołu z Ekstraklasy jest wręcz fatalna. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu Norwegowie wygrali 3:2.
Hubert Kowalczyk22 Feb · 21:15