FC Barcelona chce nowego napastnika. Robert Lewandowski będzie miał zastępcę, Romano przekazał szczegóły

FC Barcelona chce nowego napastnika. Robert Lewandowski będzie miał zastępcę, Romano przekazał szczegóły
Nicolo Campo/Pressfocus
Sprowadzenie nowego napastnika jest jednym z celów FC Barcelony na letnie okienko transferowe. Jak informuje Fabrizio Romano, coraz więcej wskazuje na to, że na Camp Nou wróci Pierre-Emerick Aubameyang.
Robert Lewandowski ostatnio znajduje się w zdecydowanie słabszej formie niż na początku rozgrywek. Mimo tego w kolejnych meczach wychodzi w pierwszej jedenastce, nawet wtedy, gdy nie jest w pełni zdrowy.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po tym, jak sprzedano Pierre'a-Emericka Aubameyanga do Chelsea oraz Memphisa Depaya do Atletico Madryt, "Blaugranie" brakuje drugiego snajpera. Ten stan rzeczy ma zmienić się latem.
Coraz więcej wskazuje na to, że do stolicy Katalonii znów zawita Aubameyang. Jego przygoda z "The Blues" okazała się bowiem kompletnym niewypałem i ma zakończyć się po sezonie.
Jak donosi Fabrizio Romano, sam piłkarz bardzo chętnie wróciłby do Barcelony, gdzie jest bardzo dobrze wspominany. Niewykluczone, że "Blaugrana" skorzysta z tej okazji.
Wiele zależy od tego, czy klubowi uda się spełnić wymagania Finansowego Fair Play La Liga. To niezbędne, aby móc zarejestrować zawodnika w barwach klubu i uprawnić go do gry.
Wygląda na to, że ostatecznie "Barca" nie zdoła pozyskać Vitora Roque. Brazylijczyk jest co prawda numerem jeden na liście życzeń klubu, ale ze względu na wysoką cenę ekipy z Katalonii prawdopodobnie nie będzie stać na jego sprowadzenie.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik24 Apr 2023 · 16:52
Źródło: Fabrizio Romano

Przeczytaj również