FC Barcelona. Podopieczny Michniewicza zwolennikiem transferu Lewandowskiego. "Potrzebujemy takich graczy"

Podopieczny Michniewicza zwolennikiem transferu Lewandowskiego. "Potrzebujemy takich graczy"
Pressinphoto/Pressfocus
Robert Lewandowski bywa łączony z przenosinami do Arabii Saudyjskiej. Jeden z piłkarzy klubu Abha FC nie ukrywa, że chciałby współpracować z 35-latkiem.
Kilka miesięcy temu Czesław Michniewicz podpisał kontrakt z Abha. Niedługo potem do ekipy byłego selekcjonera reprezentacji Polski dołączył jeszcze Grzegorz Krychowiak.
Dalsza część tekstu pod wideo
Aktualnie Abha zajmuje 13. miejsce w lidze saudyjskiej. Saad Bguir, pomocnik tej drużyny, otwarcie przyznał, że liczy na transfer Roberta Lewandowskiego.
- Potrzebujemy graczy najwyższej klasy, takich jak Robert Lewandowski. Właśnie takich transferów powinniśmy dokonywać, jeśli oczywiście jest to możliwe - powiedział Bguir cytowany przez dziennik "Sport".
Katalońska prasa przypomniała, że latem Saudyjczycy byli zainteresowani sprowadzeniem Lewandowskiego. Polak nie brał jednak pod uwagę żadnego transferu, ponieważ jego celem jest kontynuowanie kariery w Barcelonie.
"Lewy" pozostaje liderem ofensywy "Dumy Katalonii". Tylko w tym sezonie zanotował on sześć bramek i cztery asysty w ośmiu spotkaniach.
Umowa napastnika z mistrzami Hiszpanii obowiązuje do 2026 roku. Portal "Transfermarkt" aktualnie wycenia go na 30 mln euro.

Przeczytaj również