Feio mógł pracować w reprezentacji Polski. Zaskakujące informacje od Tomasza Włodarczyka [NASZ NEWS]

Feio mógł pracować w reprezentacji Polski. Zaskakujące informacje od Tomasza Włodarczyka [NASZ NEWS]
Adam Starszynski / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski09 May · 14:25
Goncalo Feio mógł pracować w reprezentacji Polski. Tę zaskakują informację podał w programie Meczyki.pl na YouTube Tomasz Włodarczyk.
Feio jest od niedawna jest trenerem Legii Warszawa. "Wojskowi" za jego krótkiej jak na razie kadencji rozegrali cztery mecze - jeden wygrali, dwa zremisowali i jeden przegrali.
Dalsza część tekstu pod wideo
Przygodę z polską piłką Portugalczyk rozpoczynał właśnie od Legii, gdzie w latach 2010-2014 pracował w akademii, a później przez dwa lata pełnił rolę analityka materiałów wideo. Następnymi jego przystankami były Wisła Kraków (trener w akademii i asystent Kiko Ramireza), AO Xanthi (asystent), Raków Częstochowa (asystent) i Motor Lublin (pierwszy trener).
Szkoleniowiec mógł mieć w swoim CV również seniorską reprezentację Polski. O tej zaskakującej informacji powiedział w programie Meczyki.pl na YouTube Tomasz Włodarczyk.
- Adam Nawałka, który był kandydatem do objęcia kadry przed barażami o mundial w Katarze, zamierzał dołączyć do swojego sztabu Goncalo Feio - przekazał redaktor naczelny Meczyki.pl.
- Nawałka i Feio często ze sobą rozmawiają. Portugalczyk uważa byłego selekcjonera za swojego mentora - uzupełnił.
Feio pracuje w Legii od 10 kwietnia. Jego umowa z klubem obowiązuje do czerwca 2025 roku.
Oglądaj najnowsze wydanie Z tego, co słyszę:
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski09 May · 14:25
Źródło: własne

Przeczytaj również