Feio podgrzał atmosferę przed meczem z Lechem. Mocna deklaracja

Feio podgrzał atmosferę przed meczem z Lechem. Mocna deklaracja
Mateusz Sobczak / pressfocus
Goncalo Feio podgrzał atmosferę przed rywalizacją Legii z Lechem. Jego zdaniem dla stołecznej drużyny to mecz sezonu.
Legia jest u progu dużych zmian. Choć klub jeszcze tego nie ogłosił, to pewne jest, że Warszawę opuści Josue. Kontrakt Portugalczyka nie zostanie przedłużony.
Dalsza część tekstu pod wideo
Feio wierzy, że Josue będzie wiodącym piłkarzem Legii do zakończenia sezonu. Liczy na jego dobrą grę w niedzielnym spotkaniu z Lechem.
- Jestem przekonany, że to będzie jeden z naszych liderów w ostatnich trzech meczach. Będzie robił wszystko jak najlepiej, prezentował swój najwyższy poziom. Będzie chciał wykonać swoją misję najlepiej jak potrafi, oddając wszystko dla tego klubu - stwierdził Feio.
Legia na trzy kolejki przed końcem zajmowała szóste miejsce w tabeli. Do trzeciego Lecha, który zajmuje ostatnie miejsce premiowane awansem do europejskich pucharów, traci dwa punkty.
- Mógłbym określić ten mecz jako mecz sezonu. Bardzo możliwe, że to spotkanie o europejskie puchary, czyli cel minimalny sezonu. Nie wydaje mi się, żeby ten mecz znaczył dla nas mniej niż dla Lecha. Wręcz przeciwnie - podkreśla Feio.
- Jedziemy do Poznania jako jedność, mająca swój cel. Jedziemy reprezentować największy klub w Polsce i zrobimy to najlepiej, jak potrafimy - dodał trener Legii.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski10 May · 18:25
Źródło: legia.com

Przeczytaj również