Fenomenalny mecz Ewy Pajor w kobiecej Bundeslidze! Cztery gole i dwie asysty reprezentantki Polski [WIDEO]

Screen z YouTube
Kobiecy futbol zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Jedną z największych światowych gwiazd w tej dyscyplinie jest Ewa Pajor. Polka w sobotnie popołudnie dała prawdziwy popis w niemieckiej Bundeslidze.
Reprezentantka naszego kraju jest jedną z liderek niemieckiego Wolfsburga. W sobotnie popołudnie zawodniczki "Wilków" mierzyły się na wyjeździe z Norymbergą.
Polka zanotowała fenomenalny występ. Już w siódmej minucie Pajor zanotowała asystę przy trafieniu Vivien Endemann. Później świetnie obsłużyła także Alexandrę Popp.
Jeszcze w pierwszej części spotkania nasza zawodniczka sama wpisała się także na listę strzelczyń. W 36. minucie piętą skierowała piłkę do bramki rywalek, trafiając na 3:1.
Ewa Pajor po golu na 3:1 w meczu Norymberga - Wolfsburg
W drugiej części spotkania Pajor nie zamierzała zwalniać tempa. Najpierw wykorzystała rzut karny, kompletując dublet. W 79. minucie ustrzeliła natomiast hat-tricka.
W końcówce spotkania Polka raz jeszcze okazała się bezlitosna dla rywalek i całe spotkanie zakończyła ostatecznie z aż czterema trafieniami. Wolfsburg zdeklasował natomiast rywalki z Norymbergi, wygrywając aż 9:1.
W tym sezonie niemieckiej Bundesligi Pajor trafiła do tej pory do siatki aż 10-krotnie. Dzięki temu jest w tej chwili najskuteczniejszą zawodniczką całych rozgrywek.
Ewa Pajor po golu na 7:1 w meczu Norymberga - Wolfsburg