Ferran namawiany na transfer. "Będziesz u nas gwiazdą"

Ferran namawiany na transfer. "Będziesz u nas gwiazdą"
IMAGO / pressfocus
Przyszłość Ferrana Torresa stoi pod znakiem zapytania. Matteo Moretto przekazał na antenie Radio Marca, że zawodnicy Atletico przekonują 26-latka do przenosin na Metropolitano.
Napastnik w styczniu 2022 roku przeniósł się z Manchesteru City do FC Barcelony. "Blaugrana" zapłaciła wówczas za niego 55 mln euro.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wychowanek Valencii dotychczas wystąpił w 207 spotkaniach Katalończyków, notując 65 goli i 23 asysty. Po odejściu Roberta Lewandowskiego jest jedyną nominalną "dziewiątką" w kadrze Hansiego Flicka.
Nie wiadomo jednak, jak długo Torres pozostanie na Camp Nou. Jego obecny kontrakt obowiązuje tylko do połowy przyszłego roku, zatem trwające okienko jest jedną z ostatnich okazji, aby "Barca" zarobiła na jego odejściu.
Zainteresowanie Ferranem wykazuję Atletico oraz PSG. Piłkarze "Rojiblancos" mają regularnie komunikować się z 26-latkiem, próbując przekonać go do wybrania projektu Diego Simeone.
- Reprezentanci Hiszpanii z Atletico codziennie mówią Ferranowi: "Przyjdź, będziesz u nas gwiazdą, naszym numerem dziewięć, zostaniesz najlepszym strzelcem drużyny" - powiedział Matteo Moretto.
Barcelona rozpocznie nowy sezon 23 sierpnia. W pierwszej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Elche.
Mateusz - Jankowski
Mateusz JankowskiDzisiaj · 20:48
Źródło: Matteo Moretto

Dyskusja

Przeczytaj również