Flick o transferze obrońcy. Jasne słowa trenera FC Barcelony

Flick o transferze obrońcy. Jasne słowa trenera FC Barcelony
IMAGO / pressfocus
FC Barcelona tuż przed startem nowego sezonu straciła Inigo Martineza. Po meczu z Como na temat Hiszpana wypowiedział się Hansi Flick, którego zapytano także o przyjście nowego środkowego obrońcy.
"Blaugrana" zgodziła się na odejście doświadczonego stopera do saudyjskiego Al-Nassr. Inigo Martinez będzie kontynuował karierę w drużynie, której liderem jest sam Cristiano Ronaldo.
Dalsza część tekstu pod wideo
W Barcelonie doświadczony stoper spędził dwa sezony. Do klubu trafił na zasadzie wolnego transferu, mistrzowie Hiszpanii zgodzili się także na odejście piłkarza za darmo.
Po meczu z Como katalońskie media zapytały o piłkarza Hansiego Flicka. Ten nie szczędził defensorowi komplementów, ale i nie narzekał na obecny stan rzeczy.
- W zeszłym sezonie był bardzo ważną częścią naszego sukcesu, ale jego odejście będzie szansą na rozwój dla innych zawodników - powiedział Flick.
Na ten moment nie zanosi się, aby w miejsce Hiszpana do klubu trafił nowy stoper. Jednocześnie nie jest to jednak jeszcze całkowicie wykluczone.
- Nie sądzę, że tak się stanie, ale porozmawiam z Deco i zobaczymy - odparł Flick, gdy zapytano go o pozyskanie nowego defensora.
Maciej - Pietrasik
Maciej PietrasikDzisiaj · 07:17
Źródło: TV3

Przeczytaj również