"Gdyby on tak grał, to mielibyśmy Maradonę". Dziennikarz Polsatu ujawnił słowa Szczęsnego nt. Zielińskiego

"Gdyby on tak grał, to mielibyśmy Maradonę". Dziennikarz Polsatu ujawnił słowa Szczęsnego nt. Zielińskiego
ANP/SIPA USA/PressFocus
Marcin Feddek ocenił potencjał Piotra Zielińskiego. - Kiedyś Szczęsny - siedząc przy linii - powiedział mi: gdyby on grał chociaż w 90% tak, jak na treningach, to mielibyśmy Maradonę - ujawnił dziennikarz Polsatu na kanale Meczyki (YouTube).
Za nami 2022 rok, w którym reprezentacja Polski wystąpiła na MŚ w Katarze. Biało-czerwoni zakończyli swój udział na etapie 1/8 finału, przegrywając z Francją 1:3.
Dalsza część tekstu pod wideo
W programie poświęconym kadrze eksperci omówili dyspozycję poszczególnych zawodników. Marcin Feddek, dziennikarz Polsatu Sport, skupił się na Piotrze Zielińskim. Jego zdaniem piłkarz nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału w barwach reprezentacji.
- Widząc na treningach Zielińskiego, w których są różne gierki, to on był artystą. Autentycznie. Cmokał Brzęczek, cmokał Boniek. Nie wierzyli - ujawnił.
- Kiedyś Szczęsny - siedząc przy linii - powiedział mi: gdyby on grał chociaż w 90% tak, jak na treningach, to mielibyśmy Maradonę. Nie wiem, na czym polega problem Piotrka, bo nieraz z nim o tym rozmawiałem, ale mam wrażenie, że ktoś mu przeszkadza i zabiera plac - powiedział.
Cały program obejrzycie tutaj:

Przeczytaj również