Gigantyczny błąd Grabary! Polak wpuścił prosty strzał gracza Manchesteru City [WIDEO]

Gigantyczny błąd Grabary! Polak wpuścił prosty strzał gracza City [WIDEO]
Screen Polsat Sport
Kamil Grabara nie będzie dobrze wspominał wyjazdowego meczu z Manchesterem City. Po niespełna dziesięciu minutach Anglicy prowadzili już 2:0, a Polak miał na koncie poważną pomyłkę.
Wynik środowej rywalizacji został otworzony już w piątej minucie. Piłkę do siatki skierował Akanji, który skorzystał z dogrania Alvareza.
W dziewiątej minucie Argentyńczyk sam wpisał się na listę strzelców. Napastnik przejął futbolówkę w bocznym sektorze pola karnego FC Kopenhagi i oddał silny strzał z ostrego kąta. To wystarczyło, aby pokonać Garbarę.
Polak, debiutujący w roli kapitana duńskiej drużyny, nie zdołał odbić bardzo prostego uderzenia. Piłka przełamała mu ręce i wpadła do siatki.
Tym samym sytuacja FC Kopenhagi stała się beznadziejna. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów "The Citizens" wygrali 3:1.
Kamil Grabara, 29.11.2023
Andrew Surma / pressfocus
AKTUALIZACJA 22:59
Ostatecznie Manchester City pokonał FC Kopenhagę 3:1 (3:1), a w dwumeczu wygrał 6:2 i awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. O szczegółach przeczytacie TUTAJ.
Hubert Kowalczyk06 Mar · 21:27