GKS Tychy - Górnik Łęczna gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i stream online z Fortuna 1 Ligi (26.05.2024)

GKS Tychy - Górnik Łęczna gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i stream online z Fortuna 1 Ligi (26.05.2024)
Lukasz Sobala / pressfocus
Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz GKS Tychy - Górnik Łęczna? Transmisja na żywo z ostatniej w tym sezonie kolejki Fortuna 1 Ligi rozpocznie się o godzinie 15:00 i będzie dostępna zarówno w TV, jak i Internecie. Poniżej wyjaśniamy, gdzie można obejrzeć stream online z pojedynku Tychy - Łęczna.
Starcie Tychy - Łęczna można obejrzeć legalnie i w wysokiej jakości zarówno w TV, jak i Internecie. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję online z meczu GKS Tychy - Górnik Łęczna.
Dalsza część tekstu pod wideo

GKS Tychy - Górnik Łęczna - gdzie oglądać stream online?

Stream online z meczu GKS Tychy - Górnik Łęczna będzie można śledzić na platformie Polsat Box Go Sport. Miesięczny dostęp do tego serwisu kosztuje obecnie 40 zł.

Tychy - Łęczna - transmisja na żywo TV

Prawa do transmisji spotkań Fortuna 1 Ligi posiada stacja Polsat. Mecz Tychy - Łęczna będzie można zobaczyć na żywo w TV na kanale POLSAT SPORT PREMIUM 2.

Kto faworytem meczu GKS Tychy - Górnik Łęczna?

Wg bukmacherów faworytem w tym spotkaniu jest GKS Tychy. Kurs na gospodarzy wynosi obecnie około 2.30, na remis około 3.30 na Górnika Łęczna około 3.20.

Tychy - Łęczna - wynik na żywo

Wynik meczu na żywo Tychy - Łęczna tradycyjnie będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy najszybsze i dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.

Zobacz skrót ostatniego meczu pomiędzy tymi drużynami

Redakcja meczyki.pl
Cezary Junik26 May · 11:30
Źródło: własne

Przeczytaj również