Gładka wygrana Juventusu. Sebastian Walukiewicz nie zatrzymał Cristiano Ronaldo [WIDEO]

bestino / Shutterstock.com
Juventus pokonał u siebie Cagliari 2:0 w wieczornym meczu Serie A. Oba gole dla mistrzów Włoch zdobył Cristiano Ronaldo.
Portugalczyk nie potrzebował wiele miejsca, by otworzyć wynik dzisiejszego spotkania pod koniec pierwszej połowy. Asystę przy tym trafieniu zapisał na swoje konto Alvaro Morata.
Zaledwie cztery minuty później Ronaldo, który popisał się hat-trickiem w domowym meczu przeciwko temu samemu rywalowi w ubiegłym sezonie, podwyższył przewagę “Starej Damy”, w efektownym stylu zamykając akcję drużyny po rzucie rożnym.
Turyńczycy kontrolowali następnie przebieg boiskowych wydarzeń do samego końca spotkania.
Pełne 90 minut w zespole gości rozegrał reprezentant Polski, Sebastian Walukiewicz, który nie zawinił przy utracie żadnej z bramek, a nawet zebrał pochlebne recenzje.
W ekipie Andrei Pirlo na ławce rezerwowych pozostał tym razem Wojciech Szczęsny. Szansę występu między słupkami otrzymał Gianluigi Buffon.
Pewna wygrana nad drużyną z Sardynii pozwoliła Juventusowi awansować na drugie miejsce w tabeli Serie A, z jednopunktową stratą do prowadzącego Milanu. “Rossoneri” zagrają jutrzejszego wieczoru na wyjeździe z Napoli. Cagliari zajmuje 11. lokatę w klasyfikacji.