Głośny powrót do reprezentacji Polski! Wiemy, kogo powoła Probierz [NASZ NEWS]

Głośny powrót do reprezentacji Polski! Wiemy, kogo powoła Probierz [NASZ NEWS]
Rafal Oleksiewicz / PressFocus
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski26 May · 11:17
Michał Probierz wkrótce ogłosi kadrę na EURO 2024. Łukasz Wiśniowski w programie "Pogadajmy o Piłce" na kanale Meczyki.pl na YouTube zdradził, kto może liczyć na powołanie.
Rośnie napięcie przed mistrzostwami Europy. Polacy pierwszy mecz na tym turnieju rozegrają już za trzy tygodnie. Ich rywalem będzie reprezentacja Holandii.
Dalsza część tekstu pod wideo
W najbliższych dniach Probierz ogłosi listę piłkarzy, którzy będą przygotowywać się do występu na EURO. Łukasz Wiśniowski poinformował, że w gronie powołanych będzie małe zaskoczenie.
- Z tego, co słyszę, niespodzianką będzie fakt, że kwestionowany ostatnio, jeśli chodzi o miejsce w reprezentacji Arkadiusz Milik pojedzie na EURO. Jeśli wszystko ze zdrowiem będzie ok, bo wiemy, że forma w ostatnich tygodniach w miarę dopisuje. Raczej nic tego nie zatrzyma - powiedział Wiśniowski.
- Selekcjoner rozmawiał już z Milikiem. Uważam, że to bardzo dobra decyzja. Nie możemy rezygnować z piłkarza z takim doświadczeniem, odpornością na stres i jakość - dodał.
Napastnik Juventusu wróci do reprezentacji po kilku miesiącach. Ostatnio był w niej w październiku ubiegłego roku, gdy Probierz debiutował w roli selekcjonera. Milik zagrał wtedy w podstawowym składzie w meczach z Wyspami Owczymi i Mołdawią. Na dwa kolejne zgrupowania nie dostał już powołania.
Milik w tym sezonie rozegrał 38 meczów w Juventusie. Strzelił osiem goli. Błyszczał zwłaszcza w Pucharze Włoch, w którym w czterech występach zdobył cztery bramki. Na boisku pojawiał się głównie jako zmiennik.
Oglądaj najnowszy odcinek "Pogadajmy o piłce"
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski26 May · 11:17
Źródło: własne

Przeczytaj również