Głośny transfer z Chelsea nie dojdzie do skutku? Niespodziewane kłopoty piłkarza, PSG wiedziało już wcześniej

Głośny transfer z Chelsea nie dojdzie do skutku? Niespodziewane kłopoty piłkarza, PSG wiedziało już wcześniej
Ritchie Sumpter/Pressfocus
Saudyjskie kluby regularnie dokonują interesów z Chelsea. Blisko zmiany klubu był Hakim Ziyech, ale w ostatnich godzinach doszło do niespodziewanego zwrotu akcji.
Hakim Ziyech jest łączony z rychłymi przenosinami do Arabii Saudyjskiej. Według ostatnich doniesień Marokańczyk ma wzmocnić Al-Nassr.
Dalsza część tekstu pod wideo
Taki transfer został jednak tymczasowo wstrzymany w związku z problemami zawodnika Chelsea. Skrzydłowy nie przeszedł bowiem zaplanowanych testów medycznych.
Dziennikarz Santi Aouna przekazał, że lekarze klubu z Bliskiego Wschodu wykryli poważny problem z kolanem. Wcześniej podobną diagnozę postawili przedstawiciele PSG, gdzie Ziyech miał trafić w trakcie zimowego okienka. Do tej pory nikt nie przekazywał takich doniesień o stanie zdrowia 30-latka.
Reporter "Foot Mercato" dodał, że na ten moment Al-Nassr rozważa, czy na pewno chce inwestować w półfinalistę mistrzostw świata w Katarze. Jest to wątpliwe, a ostateczna decyzja zostanie podjęta w ciągu najbliższych dni.
Ziyech gra w Chelsea od 2020 roku, gdy został ściągnięty z Ajaksu. Do tej pory wystąpił w 107 meczach, strzelił 14 goli i zanotował 13 asyst. Większość poprzedniego sezonu spędził w roli rezerwowego.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk30 Jun 2023 · 08:51
Źródło: Santi Aouna

Przeczytaj również