Gol Kacpra Kozłowskiego w Eredivisie! Wykorzystał fatalny błąd byłego bramkarza FC Barcelony [WIDEO]

Kacper Kozłowski trafił do siatki w lidze holenderskiej. Pomocnik Vitesse wpisał się na listę strzelców przeciwko NEC Nijmegen.
Wynik meczu 29. kolejki Eredivisie otworzył Matus Bero, któremu asystował Marco van Ginkel. Vitesse poszło za ciosem i już po chwili podwyższyło prowadzenie.
W 28. minucie Jasper Cillessen popełnił fatalny błąd we własnym polu karnym. Były zawodnik Barcelony stracił piłkę na rzecz Mohameda Sankoha. Holender zagrał do Kacpra Kozłowskiego, który wykończył całą akcję.
Dla Kozłowskiego jest to druga bramka strzelona w lidze holenderskiej. 19-latek czekał na przełamanie od października, kiedy trafił do siatki w meczu z SC Cambuur.
W sumie pomocnik rozegrał już 24 spotkania w Eredivisie. Poza dwoma golami zanotował w nich jeszcze cztery asysty.
Kozłowski jest jedynym Polakiem, który rozpoczął mecz z Nijmegen w wyjściowym składzie. Bartosz Białek pojawił się na boisku w 81. minucie. Vitesse wygrało 4:1, dzięki czemu awansowało na 13. miejsce w tabeli.
Adam Kłos16 Apr 2023 · 13:04