Gol Przemysława Frankowskiego w lidze MLS! Polak z bliska dopełnił formalności [WIDEO]

Lukasz Sobala / PressFocus
Chicago Fire zremisowało 2:2 (0:1) z New York Red Bulls w meczu ligi MLS. Na listę strzelców w tym spotkaniu wpisał się Przemysław Frankowski.
Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście. W 39. minucie do siatki trafił Kyle Duncan. "Strażacy" zdołali doprowadzić do wyrównania tuż po przerwie za sprawą Roberta Bericia.
Na nieco ponad kwadrans przed końcem gospodarze zadali kolejny cios. Tym razem na listę strzelców wpisał się Przemysław Frankowski. Reprezentant Polski znalazł się w polu karnym i z bliska dobił piłkę, która chwilę wcześniej trafiła w poprzeczkę.
Piłkarze Chicago Fire nie zdołali jednak dowieźć zwycięstwa do końca. W doliczonym czasie gry dali sobie wbić bramkę. Brian White ustalił wynik spotkania na 2:2.
Dla Frankowskiego był to pierwszy gol w obecnych rozgrywkach MLS. Chicago Fire plasuje się na 11. miejsce w tabeli konferencji wschodniej. Na swoim koncie ma 21 punktów.
Daniel Makarewicz25 Oct 2020 · 10:01
Źródło: twitter/własne