Gol z kilkudziesięciu metrów! Za taką Ekstraklasą tęskniliśmy [WIDEO]

Gol z kilkudziesięciu metrów! Za taką Ekstraklasą tęskniliśmy [WIDEO]
Screen Canal+Sport
Ekstraklasa rozpieszcza już od pierwszej kolejki. W 12. minucie meczu ze Śląskiem Wrocław kapitalny strzał oddał Tomasz Neugebauer.
Lechia Gdańsk odważnie rozpoczęła swój pierwszy mecz po powrocie do Ekstraklasy. Wysiłek gości szybko został wynagrodzony.
W 12. minucie piłkarze Śląska wymieniali podania na własnej połowie, ale nagle piłkę stracił Simeon Petrow. Do futbolówki błyskawicznie doskoczył Tomasz Neugebauer, a następnie posłał strzał z kilkudziesięciu metrów!
Młodzieżowiec zdołał przelobować wysuniętego Rafała Leszczyńskiego. Piłka skręciła jeszcze w powietrzu, czym utrudniła interwencję bramkarzowi gospodarzy.
Dla Neugebauer było to pierwsze trafienie na poziomie Ekstraklasy. 21-latek jest związany z Lechią od 2022 roku.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk19 Jul 2024 · 20:53
Źródło: własne

Przeczytaj również