Gol z rzutu wolnego na wagę zwycięstwa! Popis mistrza świata w doliczonym czasie gry [WIDEO]

Atlanta United wygrała 2:1 z San Jose Earthquakes. Bezdyskusyjnym bohaterem tego meczu został Thiago Almada.
Początek spotkania nie ułożył się po myśli Atlanty. Najpierw goście objęli prowadzenie za sprawą bramki Jeremy'ego Ebobisse. Następnie rzutu karnego nie wykorzystał Luiz Araujo.
Atlanta wzięła się do odrabiania strat dopiero w doliczonym czasie gry. W 93. minucie do remisu doprowadził Thiago Almada, który oddał idealny strzał sprzed pola karnego.
W 99. minucie Almada skompletował dublet. Tym razem mistrz świata popisał się przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego.
Atlanta ostatecznie wygrała 2:1. Almada i spółka zajmują obecnie szóste miejsce w Konferencji Wschodniej MLS.
Adam Kłos26 Feb 2023 · 10:45