"Gra dla Realu Madryt zawsze było moim marzeniem". Jasna deklaracja zawodnika, którego chcą "Królewscy"

"Gra dla Realu zawsze była moim marzeniem". Jasna deklaracja zawodnika, którego chcą "Królewscy"
Pressinphoto/Pressfocus
Fran Garcia skomentował spekulacje łączące go z transferem do Realu Madryt. Młody zawodnik przyznał, że gra dla "Królewskich" zawsze była jego marzeniem.
Fran Garcia przez lata był związany z Realem Madryt. Hiszpan trafił do młodzieżowych drużyn w 2015 roku i stopniowo przebijał się przez kolejne roczniki. Nigdy jednak nie zadebiutował w pierwszym zespole.
Dalsza część tekstu pod wideo
W 2021 roku ostatecznie opuścił szeregi "Królewskich" i przeszedł do Rayo Vallecano. Klub z La Liga wydał wówczas około 2 milionów euro.
Teraz o 23-letnim zawodniku zrobiło się wyjątkowo głośno w związku ze spekulacjami dotyczącymi planów transferowych Realu. "MARCA" twierdzi bowiem, że to właśnie Garcia jest jednym z głównych celów ekipy z Santiago Bernabeu.
Sam zawodnik został poproszony o skomentowanie najnowszych doniesień. Lewy obrońca nie krył, że z chęcią znowu trafiłby do Madrytu.
- Gra dla Realu Madryt zawsze była moim marzeniem. To klub mojego życia i ciężko pracuję, aby móc wrócić, ale teraz skupiam się na Rayo - podkreślił w rozmowie z prasą.
Do tej pory Fran Garcia wystąpił w 51 meczach na poziomie La Liga, zdobył bramkę i zanotował dwie asysty. Jego wartość rynkowa wzrosła w ostatnim czasie do 8 milionów euro.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk21 Jan 2023 · 10:28
Źródło: MARCA

Przeczytaj również