Gracz Chelsea odchodzi do innego klubu Premier League. Miał dwie konkretne oferty, podjął już decyzję

Gracz Chelsea odchodzi do innego klubu Premier League. Miał dwie konkretne oferty, podjął już decyzję
Conor Molloy/News Images / pressfocus
Armando Broja nie dokończy sezonu 2023/2024 w londyńskiej Chelsea. Jak donosi Fabrizio Romano, reprezentant Albanii przenosi się do innego stołecznego klubu. Wypożyczenie jest już przesądzone.
Ofensywny piłkarz opuścił początek tego sezonu z powodu urazu. Później nie zawsze miał miejsce w drużynie prowadzonej przez Mauricio Pochettino.
Dalsza część tekstu pod wideo
Z ławki obserwował między innymi środowe starcie "The Blues" z Liverpoolem. W ostatnim dniu okienka transferowego Broja zmieni natomiast otoczenie.
Jak informował David Ornstein z The Athletic, piłkarz stanął przed wyborem nowego klubu. Z Chelsea dogadały się bowiem dwie drużyny - Fulham oraz Wolverhampton.
Armando Broja (Chelsea)
Chris Myatt / pressfocus
Zainteresowany piłkarzem był także AC Milan. "Rossonerich" nie było jednak stać na całą operację. Niewykluczone, że ten temat wróci latem.
Według doniesień Fabrizio Romano wybór Albańczyka padł ostatecznie na Fulham. Londyńczycy zapłacą Chelsea cztery miliony funtów za półroczne wypożyczenie.
Armando Broja w tym sezonie zaliczył 19 oficjalnych występów w barwach "The Blues". W tym czasie zdobył dwie bramki i zaliczył dwie asysty. Niemiecki Transfermarkt wycenia go na 28 milionów euro.
Armando Broja w meczu Manchester City - Chelsea
Conor Molloy/News Images / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik01 Feb · 18:58
Źródło: Fabrizio Romano/The Athletic

Przeczytaj również