Grad bramek w Serie A. Inter bez porażki od 20 ligowych meczów z rzędu [WIDEO]

Twitter Screen
Inter pokonał u siebie Atalantę wynikiem 4:0 (2:0). Dzięki zwycięstwu, "Nerazzurri" kontynuują fenomenalną serię bez ligowej porażki.
Inter Mediolan zmierzył się z Atalantą Bergamo w 21. kolejce włoskiej Serie A. Przed rozpoczęciem spotkania "Nerazzurri" byli stawiani w roli ogromnych faworytów do zwycięstwa.
Na listę strzelców w 11. minucie wpisał się Charles De Ketelaere z Atalanty. Ostatecznie trafienie Belga zostało poddane analizie VAR. Arbiter dostrzegł zagranie ręką i anulował gola, przez co w dalszym ciągu utrzymywał się bezbramkowy remis.
Pierwsza bramka, która została uznana, padła w 26. minucie rywalizacji. Wówczas Matteo Darmian odnalazł się w dogodnej sytuacji i zapewnił Interowi prowadzenie.
Darmian po strzeleniu gola
"Nerazzurri" powiększyli swoją przewagę w doliczonym czasie gry. Lautaro Martinez strzelił gola na 2:0, dzięki czemu zespół z Mediolanu schodził do szatni z komfortowym dla siebie wynikiem.
Argentyńczyk stanął przed szansą na podwyższenie prowadzenia w 54. minucie rywalizacji. Wówczas podszedł do wykonania rzutu karnego, jednak jego strzał został obroniony przez bramkarza Atalanty.
Po chwili Federico Dimarco dopadł do piłki i powiększył przewagę Interu pokonując golkipera. "Nerazzurri" kontrolowali przebieg spotkania i dyktowali jego warunki.
W 72. minucie Davide Fratessi znalazł się w dogodnej sytuacji w polu karnym Atalanty. Włoch wykorzystał wolną przestrzeń i podwyższył wynik meczu na 4:0.
Podczas spotkania nie padło już więcej bramek, Inter zaliczył kolejne zwycięstwo w obecnym sezonie. Tym samym "Nerazzurri" odnotowali 20. mecz z rzędu bez ligowej porażki.