Grał Kamiński, remis Vfb Stuttgart

Jeollo/permissionOTRS
VfB Stuttgart zremisował przed własną publicznością z Dynamem Drezno 3:3 (1:3) w niedzielnym spotkaniu 26. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.

Mecz rozpoczął się doskonale dla piłkarzy gości, którzy szybko zdobyli trzybramkowe prowadzenie. Wszystkie gole dla przyjezdnych zdobył Stefan Kutschke, który zaliczył klasyczny hattrick. 28-letni napastnik wpisał się na listę strzelców w 4., 22. i 26. minucie rywalizacji.

Gospodarze nie dali za wygraną i do końca walczyli o korzystny rezultat. Bramki dla miejscowych strzelali Emiliano Insua oraz dwukrotnie Simon Terodde, który wyrównał stan rywalizacji tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego.

Pełne 90. minut w barwach VfB Stuttgart rozegrał Marcin Kamiński. Dla Polaka był to piętnasty ligowy występ w bieżących rozgrywkach.

VfB Stuttgart zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli 2. Bundesligi. Podopieczni Hannesa Wolfa mają na swoim koncie 50 punktów, z kolei Dynamo Drezno zdobyło do tej pory 42 punkty i znajduje się na piątej pozycji.