Groźne sceny w meczu Wieczystej. Na murawę wbiegli ratownicy [WIDEO]

Screen/Twitter
W pierwszej połowie meczu pomiędzy Wieczystą Kraków i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski miała miejsce niebezpieczna sytuacja. W wyniku zderzenia pomocy potrzebowało dwóch piłkarzy.
Stawiana w roli faworyta Wieczysta Kraków rozbiła przed własną publicznością KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4:1 i umocniła się na pozycji lidera czwartej grupy w trzeciej lidze.
Bramki dla drużyny prowadzonej przez Sławomira Peszkę zdobyli Tomasz Swędrowski, Michał Mak, Karol Danielak i Michał Fidziukiewicz. Po stronie rywali odpowiedział zaś Maciej Kołoczek.
Jeszcze przed przerwą doszło do niebezpiecznej sytuacji z udziałem Dawida Pakulskiego oraz Adama Kramarza. Zawodnik KSZO wpadł na swojego przeciwnika podczas walki o górną piłkę.
Szczególnie groźnie wyglądał upadek Pakulskiego. Pomocnik Wieczystej runął na boisko i przez dłuższą chwilę się nie ruszał. Z pomocą 25-latkowi natychmiast ruszyli jego koledzy z zespołu.
Niemal od razu na murawę wbiegli ratownicy. Zespół medyczny zajął się piłkarzem, który mimo niebezpiecznej sytuacji był w stanie wrócić do gry. Na boisku pozostał także Kramarz. W opinii sędziego to właśnie piłkarz KSZO był winowajcą całego zajścia, za co obejrzał żółtą kartkę.
Trzy punkty zdobyte w sobotę przez Wieczystą Kraków pozwoliły tej drużynie umocnić na pozycji lidera w ligowej tabeli. Podopieczni Sławomira Peszki są o krok od awansu do drugiej ligi.
Piotr Sidorowicz 20 Apr · 16:37
Źródło: Twitter